Aktuality

Ešte len začal čas oddychu a dovoleniek,ale chcel by som Vás informovať o stave zostavy miniligových mužstiev na sezónu 2019/20. Vyzerá to tak,že konečne po rokoch bude v oboch ligách po 16 mužstiev a máme aj náhradné mužstvá,ktoré zaradíme,ak niekto bude mať 2 kontumácie. Môžeme konečne sprísniť kritériá prípadných kontumácií,pri nenastúpení na zápas ako to bolo za čias dávno minulých. Všetko si povieme na schôdzi 24.8. na Opátskom,počas turnaja,memoriálu Peťa Knutha o 12h. Na turnaji sa zúčastnia Športhala,NLF Chalupári,L.Záhradka,Josta,Mier,Feyenoord,Popletico a Lazio Juniors. Turnaj je spomienkou na Peťa a nesie sa v priatelskom duchu.Pre zaujímavosť uvediem zoznam prihlásených mužstiev. 1 Liga: NLF Chalupári,Biovega,Celtic 46,Surel,L.Záhradka,Josta,Atletico,Select,Feyenoord,Bodva,Cheff Jeremy,Atlanta,Mier,Sklenárstvo Betty,Howe a FC Multi. 2 Liga:FS Kerestur Fenix Select "B",Vraňare,Kirin team,VIBE, Sporting, Luník 9,Smurfs club,Smečka 22,Lazio Juniors Celtic "B",Mier"B",Krýgel team,Revivals Multi "B",Eurosupport Josta "B", Expotech,Popletico Atletico "B",IZO 4. Do 1 ligy máme záujemcu bývalé MDE a v 2 lige Stanica Košice,takže,ak niekto chce odstúpiť týždeň pred ligou,čo sa nám stalo pred rokom,radšej oznámte prípadné odstúpenie skôr a nahradíme Vás týmito záujemcami. Na záver chcem oznámiť presmutnú správu,opustil nás navždy Miro Orságh,vedúci mužstva Sklenárstva a Feyenoordu na Jazere,čím sme stratili oddaného a výborného človeka,kamaráta celým svojím srdcom.Česť jeho pamiatke! Ešte chcem pripomenúť začiatok miniligy,31.8.-1.9.2019 a popriať peknú dovolenku a oddych.        Malému futbalu"ZDAR"

Aktuálne výsledky   [ 0. kolo ]
1. liga