Aktuality

4 kolo prinieslo rad kvalitných zápasov v oboch ligách. V tej prvej bol najlepší duel Josta-Chalupári,ktorý sa skončil spravodlivou remízou a hlavne Josta ukázala,že hlavná je dochádzka,bez nej výsledky neočakávajte.Slovaktech sa polčas trápil s výborne hrajúcim Surelom,ktorý odpadol až v 2 polčase. Chlapci zo Surelu sa oproti minulému ročníku dali dokopy a hrajú atraktívny fitbal.Dochádzku zlepšila aj Letná Záhradka a výsledky prichádzajú.V sobotu zdolali Mier,ktorý vie prekvapiť každého súpera,tentoraz neuspel.Athletico tesne zdolalo Bez striedania napriek náskoku z 1 polčasu. Súper si neskoro uvedomil,že vie zahrať aj bez Serba a Fidela.Bodva omladila a skvalitnila káder a radosť pozerať na toto mužstvo. Plná lavička a mnohočetný fans robia z futbalu radosť a zábavu. Bodva zdolala tesne nekompletný Select, ktorému našťastie pomáhajú "B"čkari z Kerestura,inak by bol problém to poskladať. OldBoys sa tiež skladá ako vie,hrá pekne,no sily nestačia,ak hráči po 50 ke prídu piati. Túto skutočnosť využila Biovega a získala 3 body vo férovom a kludnom zápase. Atlanta opäť zabodovala naplno,keď o 2 góliky zdolali nováčika Kirin team,ktorého zdobí slušná hra a vystupovanie. Zápas Podpor pohyb-Iron sa po vzájomnej dohode dohrá na budúci týždeň.

V 2 lige prehral líder Som Košičan po dlhej dobe,ale Cukráreň Art predviedla tentorez disciplinovaný a kvalitný výkon a hlavne boli viacerí. Stanica polčas hrala výborne v obrane a Podpor pohyb"B" sa natrápil,kým zlomil tento zápas,ale dokázal to a nakoniec presvedčivo vyhral.Kalčo sa presvedčilo,že ani 2 liga nieje lahká a nestačili na Brosport,ktorý už pár rokov patrí ku lepším mužstvám 2 ligy. Kalčo doťahovalo,ale nestihlo vyrovnať. Výborný bol duel Smečka-Kerestur v ktorom polčas dominovala Smečka,ale tradične sa rozhádali a Kerestur otočil stratený zápas. Extrem zdolal Luník9,ale dlho sa rozbiehal nebyť mladého Hegeduša,asi by nevyhrali. Luník1 v pohode zdolal nevýrazné Ochranné krídla vďaka pitnému režimu,ktorý majú prepracovaný do detailu. Expotech stratil body po zbytočnej remíze s Furčou,ktorá si bod za bojovnosť zaslúžila.Sporting podľahol VIBE,ktoré sa posilnilo a hraje o poznanie lepšie,čomu sme radi. Čaká nás upršaný víkend,ale hrať sa bude,keď najťažšie to bude mať rozhodca,ktorý strávi na ihrisku 8 hodín,tak mu to svojím prístupom uľahčite.        Malému futbalu "ZDAR"

Aktuálne výsledky   [ 4. kolo ]
1. liga