Fotogaléria

1.liga - Rozpis zápasov

Zvoľte si kolo:  
select *, date_format(datum, '%d.%m.') as datum_format from miniliga_zapas where 1 and id_liga = '9' order by kolo, datum, time;
1. kolo
01.09. o 10:00
Celtic 45
4:6
FC Surel
01.09. o 11:00
Josta Plus
11:4
MDE
01.09. o 12:00
Atlanta
6:6
Atletico
01.09. o 13:00
Letná Záhradka
1:2
Kamikadze Chalupári
01.09. o 14:00
Select
4:1
United Howe
01.09. o 15:00
Biovega
5:0
XXX
01.09. o 8:00
Bodva
3:4
Feyenoord
01.09. o 9:00
Sklenárstvo Betty KPK
16:1
Cheff Jeremy
2. kolo
08.09. o 10:00
United Howe
3:14
Letná Záhradka
08.09. o 11:00
Kamikadze Chalupári
7:1
Atlanta
08.09. o 12:00
MDE
5:9
Celtic 45
08.09. o 13:00
FC Surel
1:5
Sklenárstvo Betty KPK
08.09. o 14:00
Atletico
3:9
Josta Plus
08.09. o 15:00
Feyenoord
5:0
XXX
08.09. o 8:00
Select
2:2
Biovega
08.09. o 9:00
Cheff Jeremy
1:2
Bodva
3. kolo
15.09. o 10:00
Josta Plus
3:5
Kamikadze Chalupári
15.09. o 11:00
Letná Záhradka
2:0
Select
15.09. o 12:00
Celtic 45
2:1
Atletico
15.09. o 13:00
Sklenárstvo Betty KPK
5:0
MDE
15.09. o 14:00
Atlanta
9:1
United Howe
15.09. o 15:00
Cheff Jeremy
5:0
XXX
15.09. o 8:00
Biovega
3:3
Feyenoord
15.09. o 9:00
Bodva
3:3
FC Surel
4. kolo
22.09. o 10:00
Select
6:1
Atlanta
22.09. o 11:00
Kamikadze Chalupári
3:2
Celtic 45
22.09. o 12:00
United Howe
2:11
Josta Plus
22.09. o 13:00
Atletico
4:5
Sklenárstvo Betty KPK
22.09. o 14:00
Cheff Jeremy
1:7
Feyenoord
22.09. o 15:00
FC Surel
5:0
XXX
22.09. o 8:00
Letná Záhradka
8:2
Biovega
22.09. o 9:00
MDE
7:7
Bodva
5. kolo
29.09. o 10:00
Sklenárstvo Betty KPK
2:3
Kamikadze Chalupári
29.09. o 11:00
Feyenoord
4:4
FC Surel
29.09. o 12:00
Atlanta
4:4
Letná Záhradka
29.09. o 13:00
Josta Plus
5:1
Select
29.09. o 14:00
Celtic 45
11:2
United Howe
29.09. o 15:00
MDE
5:0
XXX
29.09. o 8:00
Biovega
4:3
Cheff Jeremy
29.09. o 9:00
Bodva
4:6
Atletico
6. kolo
06.10. o 10:00
Select
1:4
Celtic 45
06.10. o 11:00
FC Surel
10:1
Cheff Jeremy
06.10. o 12:00
Letná Záhradka
5:7
Josta Plus
06.10. o 13:00
MDE
5:2
Feyenoord
06.10. o 14:00
United Howe
1:7
Sklenárstvo Betty KPK
06.10. o 15:00
Atletico
5:0
XXX
06.10. o 8:00
Atlanta
4:2
Biovega
06.10. o 9:00
Kamikadze Chalupári
3:3
Bodva
7. kolo
13.10. o 10:00
Feyenoord
1:4
Atletico
13.10. o 11:00
Cheff Jeremy
1:6
MDE
13.10. o 12:00
Sklenárstvo Betty KPK
5:1
Select
13.10. o 13:00
Celtic 45
2:4
Letná Záhradka
13.10. o 14:00
Josta Plus
5:4
Atlanta
13.10. o 15:00
Kamikadze Chalupári
5:0
XXX
13.10. o 8:00
Biovega
4:3
FC Surel
13.10. o 9:00
Bodva
5:0
United Howe
8. kolo
20.10. o 10:00
Letná Záhradka
7:1
Sklenárstvo Betty KPK
20.10. o 11:00
Kamikadze Chalupári
2:1
Feyenoord
20.10. o 12:00
Atlanta
2:9
Celtic 45
20.10. o 13:00
Atletico
0:5
Cheff Jeremy
20.10. o 14:00
MDE
3:14
FC Surel
20.10. o 15:00
United Howe
5:0
XXX
20.10. o 8:00
Josta Plus
5:3
Biovega
20.10. o 9:00
Select
1:2
Bodva
9. kolo
27.10. o 10:00
Cheff Jeremy
3:3
Kamikadze Chalupári
27.10. o 11:00
Celtic 45
0:1
Josta Plus
27.10. o 12:00
Biovega
5:0
MDE
27.10. o 13:00
Sklenárstvo Betty KPK
9:4
Atlanta
27.10. o 14:00
Feyenoord
6:9
United Howe
27.10. o 15:00
Select
5:0
XXX
27.10. o 8:00
FC Surel
6:5
Atletico
27.10. o 9:00
Bodva
1:4
Letná Záhradka
10. kolo
03.11. o 10:00
Kamikadze Chalupári
2:2
FC Surel
03.11. o 11:00
Josta Plus
2:7
Sklenárstvo Betty KPK
03.11. o 12:00
Select
1:5
Feyenoord
03.11. o 13:00
United Howe
0:5
Cheff Jeremy
03.11. o 14:00
Atletico
5:4
MDE
03.11. o 15:00
Letná Záhradka
5:0
XXX
03.11. o 8:00
Atlanta
9:4
Bodva
03.11. o 9:00
Celtic 45
3:3
Biovega
11. kolo
10.11. o 10:00
MDE
0:4
Kamikadze Chalupári
10.11. o 11:00
Sklenárstvo Betty KPK
2:2
Celtic 45
10.11. o 12:00
Feyenoord
2:5
Letná Záhradka
10.11. o 13:00
Cheff Jeremy
1:6
Select
10.11. o 14:00
FC Surel
11:1
United Howe
10.11. o 15:00
Atlanta
5:0
XXX
10.11. o 8:00
Biovega
5:0
Atletico
10.11. o 9:00
Josta Plus
1:4
Bodva
12. kolo
23.03. o 10:00
Celtic 45
9:3
Bodva
23.03. o 11:00
Atlanta
5:4
Feyenoord
23.03. o 12:00
Kamikadze Chalupári
5:2
Atletico
23.03. o 13:00
Letná Záhradka
9:4
Cheff Jeremy
23.03. o 14:00
United Howe
0:5
MDE
23.03. o 15:00
Josta Plus
5:0
XXX
23.03. o 8:00
Sklenárstvo Betty KPK
3:5
Biovega
23.03. o 9:00
Select
1:8
FC Surel
13. kolo
30.03. o 10:00
Feyenoord
0:5
Josta Plus
30.03. o 11:00
Atletico
15:2
United Howe
30.03. o 12:00
Cheff Jeremy
4:6
Atlanta
30.03. o 13:00
FC Surel
2:7
Letná Záhradka
30.03. o 14:00
MDE
2:6
Select
30.03. o 15:00
Celtic 45
5:0
XXX
30.03. o 8:00
Biovega
1:8
Kamikadze Chalupári
30.03. o 9:00
Bodva
1:11
Sklenárstvo Betty KPK
14. kolo
06.04. o 10:00
Celtic 45
6:8
Feyenoord
06.04. o 11:00
Letná Záhradka
13:3
MDE
06.04. o 12:00
Select
1:3
Atletico
06.04. o 13:00
Josta Plus
7:1
Cheff Jeremy
06.04. o 14:00
United Howe
0:14
Kamikadze Chalupári
06.04. o 15:00
Sklenárstvo Betty KPK
5:0
XXX
06.04. o 8:00
Biovega
2:7
Bodva
06.04. o 9:00
Atlanta
4:9
FC Surel
15. kolo
13.04. o 10:00
FC Surel
2:8
Josta Plus
13.04. o 11:00
Cheff Jeremy
4:11
Celtic 45
13.04. o 12:00
Kamikadze Chalupári
2:0
Select
13.04. o 13:00
Atletico
3:4
Letná Záhradka
13.04. o 14:00
Feyenoord
4:10
Sklenárstvo Betty KPK
13.04. o 15:00
Bodva
5:0
XXX
13.04. o 8:00
Biovega
11:4
United Howe
13.04. o 9:00
MDE
2:2
Atlanta
16. kolo
20.04. o 10:00
Celtic 45
2:7
Josta Plus
20.04. o 11:00
Atletico
12:1
United Howe
20.04. o 12:00
Sklenárstvo Betty KPK
4:2
FC Surel
20.04. o 13:00
Feyenoord
7:6
Cheff Jeremy
20.04. o 14:00
Select
5:1
MDE
20.04. o 15:00
Bodva
5:0
XXX
20.04. o 8:00
Biovega
2:4
Letná Záhradka
20.04. o 9:00
Atlanta
2:11
Kamikadze Chalupári
17. kolo
27.04. o 10:00
Kamikadze Chalupári
3:1
FC Surel
27.04. o 11:00
Letná Záhradka
1:2
Celtic 45
27.04. o 12:00
Bodva
10:3
MDE
27.04. o 13:00
Feyenoord
1:3
Select
27.04. o 14:00
Atletico
6:3
Cheff Jeremy
27.04. o 15:00
United Howe
5:0
XXX
27.04. o 8:00
Biovega
4:3
Atlanta
27.04. o 9:00
Josta Plus
7:0
Sklenárstvo Betty KPK
18. kolo
04.05. o 10:00
Letná Záhradka
3:1
Sklenárstvo Betty KPK
04.05. o 11:00
Celtic 45
8:0
Atlanta
04.05. o 12:00
FC Surel
4:8
Josta Plus
04.05. o 13:00
Select
6:3
Atletico
04.05. o 14:00
MDE
0:5
Feyenoord
04.05. o 15:00
Cheff Jeremy
5:0
XXX
04.05. o 8:00
Kamikadze Chalupári
8:1
Biovega
04.05. o 9:00
Bodva
5:0
United Howe
19. kolo
11.05. o 10:00
Letná Záhradka
8:0
FC Surel
11.05. o 11:00
Kamikadze Chalupári
5:3
Josta Plus
11.05. o 12:00
Atletico
16:4
MDE
11.05. o 13:00
Atlanta
2:3
Sklenárstvo Betty KPK
11.05. o 14:00
United Howe
2:14
Cheff Jeremy
11.05. o 15:00
Select
5:0
XXX
11.05. o 8:00
Bodva
5:0
Feyenoord
11.05. o 9:00
Biovega
3:5
Celtic 45
20. kolo
18.05. o 10:00
Bodva
5:0
Cheff Jeremy
18.05. o 11:00
Josta Plus
3:8
Letná Záhradka
18.05. o 12:00
Feyenoord
0:5
Atletico
18.05. o 13:00
Kamikadze Chalupári
7:2
Celtic 45
18.05. o 14:00
Select
5:1
United Howe
18.05. o 15:00
MDE
5:0
XXX
18.05. o 8:00
Sklenárstvo Betty KPK
14:5
Biovega
18.05. o 9:00
Atlanta
5:9
FC Surel
21. kolo
25.05. o 10:00
Letná Záhradka
vs
Atlanta
25.05. o 11:00
Kamikadze Chalupári
vs
Sklenárstvo Betty KPK
25.05. o 12:00
MDE
vs
Cheff Jeremy
25.05. o 13:00
FC Surel
vs
Celtic 45
25.05. o 14:00
United Howe
vs
Feyenoord
25.05. o 15:00
Atletico
vs
XXX
25.05. o 8:00
Biovega
vs
Josta Plus
25.05. o 9:00
Bodva
vs
Select
22. kolo
01.06. o 10:00
Kamikadze Chalupári
vs
Letná Záhradka
01.06. o 11:00
Josta Plus
vs
Atlanta
01.06. o 12:00
Select
vs
Cheff Jeremy
01.06. o 13:00
Bodva
vs
Atletico
01.06. o 14:00
MDE
vs
United Howe
01.06. o 15:00
Feyenoord
vs
XXX
01.06. o 8:00
FC Surel
vs
Biovega
01.06. o 9:00
Sklenárstvo Betty KPK
vs
Celtic 45
Sponzori a partneri: