Aktuality

Skončil sa jubilejný 45 ročník miniligy a môžeme povedať,že až na kontumácie v predposlednom kole sme so súťažou spokojní a veríme,že sú spokojní aj hráči a diváci,ktorý si nachádzajú cestu na Opátske. V 1 lige sme prvých dvoch poznali a hralo sa o 3 miesto. Letná Záhradka síce zdolala Biovegu,no Ortopro plus si nenechalo ujsť víťazstvo nad Bodvou a vybojovať medailu. Zápas to bol vyrovnaný a nebyť fantastických zákrokov"Mačku",neviem-neviem! Ostatné zápasy sa väčšinou len dohrávali a každý sa skôr venoval pivku a výbornej klobáske,za čo patrí poďakovanie bufetu"Biovega". Vypadávajúcim je Sandri a nahradí ich FC Surel z 2 miniligy a staronovým účastníkom ligy je Select,ktorý nahradí Grizzly.

V 2 lige bol boj o 3 miesto ešte napínavejší a čakali sme až do 12 hodiny,keď Sporting získal potrebné 3 body s Popleticom,ktorému o nič nešlo a tak vyzeral aj zápas,plný gólov,zápas bez obrán. Grizzly "B" obrali o 3 miesto Mier,keď vyhrali v napínavom zápase a Mieru ostali oči pre plač,ale zápas nezvládli oni sami a chýbal im brankár,bez ktorého je to ťažké. O to bola väčšia radosť Sportingu. Najlepší strelec bol v 1 lige Bakši a v 2 lige J.Havrila,najlepší hráči boli vyhodnotení Stieber  z Bodvy a v 2 lige Pulščák zo Surelu. Všetkým ešte raz gratulujeme a nech sa im darí aj naďalej. Túto sobotu nás čaká Opátske cup,turnaj 12 mužstiev,ktorý uzavrie sezónu miniligových mužstiev a nastane čas oddychu,zháňania posíl na ďalšiu sezónu,ktorá začne 1-2.septembra a schôdza vedúcich mužstiev bude počas memoriálu P.Knutha 25 augusta na ihrisku o 12 hodine,samozrejme na Opátskom,kde Vás všetkých pozývam a verím vo Vašu účasť. Na záver chcem poďakovať všetkým za sezónu a tým,ktorí mi ďakovali osobne som nesmierne vďačný a dodáva to chuť do ďalšej práce v Košickej minilige Vyšné Opátske a teším sa keď budeme sláviť o 5 rokov 50 ročnicu miniligy,čo nemá obdobu. Treba to však dožiť v zdraví a hlavne musí byť chuť a záujem Vás všetkých hráčov a všetkých čo robíte tú neocenitelnú prácu pri svojich mužstvách,ako vedúci. Pekné futbalové prázdniny praje vedenie Koš.miniligy.                     Malému futbalu "ZDAR"

Aktuálne výsledky   [ 22. kolo ]
1. liga