Fotogaléria

1.liga - Rozpis zápasov

Zvoľte si kolo:  
1. kolo
02.09. o 10:00
MB Sanitas Chalupári
2:3
Podpor pohyb
02.09. o 11:00
ZLATO lux
3:6
Select Kerestur
02.09. o 12:00
FC Surel
2:3
Cukráreň ART
02.09. o 13:00
Vakatanka
5:0
Josta Plus
02.09. o 14:00
Old Boys KE
10:3
Atlanta
02.09. o 15:00
Letná záhradka
3:9
SLOVAKTECH
02.09. o 8:00
Biovega
3:5
Bodva Sport Club
02.09. o 9:00
Athletico
6:3
PROVAR Team
2. kolo
09.09. o 09:00
Select Kerestur
1:3
MB Sanitas Chalupári
09.09. o 10:00
Atlanta
4:6
Vakatanka
09.09. o 11:00
PROVAR Team
1:5
Bodva Sport Club
09.09. o 12:00
Cukráreň ART
6:5
ZLATO lux
09.09. o 13:00
SLOVAKTECH
3:1
Old Boys KE
09.09. o 14:00
Podpor pohyb
10:1
Athletico
09.09. o 15:00
Josta Plus
9:6
FC Surel
09.09. o 8:00
Letná záhradka
7:6
Biovega
3. kolo
16.09. o 10:00
Bodva Sport Club
3:7
Podpor pohyb
16.09. o 11:00
ZLATO lux
8:1
Josta Plus
16.09. o 12:00
MB Sanitas Chalupári
8:2
Cukráreň ART
16.09. o 13:00
FC Surel
11:0
Atlanta
16.09. o 14:00
Vakatanka
3:4
SLOVAKTECH
16.09. o 15:00
Old Boys KE
3:7
Letná záhradka
16.09. o 8:00
Biovega
5:0
PROVAR Team
16.09. o 9;00
Athletico
3:2
Select Kerestur
4. kolo
23.09. o 10:00
Atlanta
2:9
ZLATO lux
23.09. o 11:00
Cukráreň ART
2:6
Athletico
23.09. o 12:00
SLOVAKTECH
6:0
FC Surel
23.09. o 13:00
Letná záhradka
2:9
Vakatanka
23.09. o 14:00
Select Kerestur
6:0
Bodva Sport Club
23.09. o 15:00
Podpor pohyb
12:3
PROVAR Team
23.09. o 8:00
Old Boys KE
2:5
Biovega
23.09. o 9:00
Josta Plus
1:4
MB Sanitas Chalupári
5. kolo
30.09. o 10:00
ZLATO lux
5:3
SLOVAKTECH
30.09. o 11:00
Vakatanka
3:4
Old Boys KE
30.09. o 12:00
MB Sanitas Chalupári
5:0
Atlanta
30.09. o 13:00
PROVAR Team
4:5
Select Kerestur
30.09. o 14:00
FC Surel
5:7
Letná záhradka
30.09. o 15:00
Bodva Sport Club
6:9
Cukráreň ART
30.09. o 8:00
Biovega
4:8
Podpor pohyb
30.09. o 9:00
Athletico
4:1
Josta Plus
6. kolo
07.10. o 10:00
Old Boys KE
1:5
FC Surel
07.10. o 11:00
Letná záhradka
1:8
ZLATO lux
07.10. o 12:00
Atlanta
2:12
Athletico
07.10. o 13:00
Josta Plus
8:6
Bodva Sport Club
07.10. o 14:00
Cukráreň ART
4:10
PROVAR Team
07.10. o 15:00
Select Kerestur
1:12
Podpor pohyb
07.10. o 8:00
Vakatanka
3:12
Biovega
07.10. o 9:00
SLOVAKTECH
3:6
MB Sanitas Chalupári
7. kolo
14.10. o 10:00
Bodva Sport Club
4:6
Atlanta
14.10. o 11:00
ZLATO lux
6:3
Old Boys KE
14.10. o 12:00
Vakatanka
6:1
FC Surel
14.10. o 13:00
Athletico
2:2
SLOVAKTECH
14.10. o 14:00
Podpor pohyb
10:3
Cukráreň ART
14.10. o 15:00
MB Sanitas Chalupári
4:3
Letná záhradka
14.10. o 8:00
PROVAR Team
6:6
Josta Plus
14.10. o 9:00
Biovega
5:3
Select Kerestur
8. kolo
21.10. o 10:00
Vakatanka
4:4
ZLATO lux
21.10. o 11:00
SLOVAKTECH
10:2
Bodva Sport Club
21.10. o 12:00
Josta Plus
3:11
Podpor pohyb
21.10. o 13:00
Cukráreň ART
6:8
Select Kerestur
21.10. o 14:00
Old Boys KE
3:3
MB Sanitas Chalupári
21.10. o 15:00
Atlanta
5:8
PROVAR Team
21.10. o 8:00
FC Surel
6:3
Biovega
21.10. o 9:00
Letná záhradka
9:5
Athletico
9. kolo
28.10. o 10:00
PROVAR Team
2:6
SLOVAKTECH
28.10. o 11:00
Podpor pohyb
14:1
Atlanta
28.10. o 12:00
MB Sanitas Chalupári
5:7
Vakatanka
28.10. o 13:00
Bodva Sport Club
1:15
Letná záhradka
28.10. o 14:00
Select Kerestur
5:7
Josta Plus
28.10. o 15:00
Athletico
5:1
Old Boys KE
28.10. o 8:00
Biovega
5:0
Cukráreň ART
28.10. o 9:00
ZLATO lux
4:5
FC Surel
10. kolo
04.11. o 10:00
SLOVAKTECH
2:12
Podpor pohyb
04.11. o 11:00
Letná záhradka
6:1
PROVAR Team
04.11. o 12:00
Old Boys KE
5:2
Bodva Sport Club
04.11. o 13:00
Vakatanka
5:3
Athletico
04.11. o 14:00
Atlanta
4:5
Select Kerestur
04.11. o 15:00
FC Surel
4:2
MB Sanitas Chalupári
04.11. o 8:00
ZLATO lux
3:6
Biovega
04.11. o 9:00
Josta Plus
12:1
Cukráreň ART
11. kolo
11.11. o 10:00
FC Surel
1:8
Athletico
11.11. o 11:00
Bodva Sport Club
1:10
Vakatanka
11.11. o 12:00
Cukráreň ART
7:5
Atlanta
11.11. o 13:00
Select Kerestur
1:12
SLOVAKTECH
11.11. o 14:00
Podpor pohyb
6:1
Letná záhradka
11.11. o 15:00
PROVAR Team
8:3
Old Boys KE
11.11. o 8:00
Biovega
3:0
Josta Plus
11.11. o 9:00
MB Sanitas Chalupári
3:2
ZLATO lux
12. kolo
30.03. o 10:00
Atlanta
5:1
Josta Plus
30.03. o 11:00
Vakatanka
6:4
PROVAR Team
30.03. o 12:00
SLOVAKTECH
8:2
Cukráreň ART
30.03. o 13:00
FC Surel
3:3
Bodva Sport Club
30.03. o 14:00
Old Boys KE
3:12
Podpor pohyb
30.03. o 15:00
Letná záhradka
3:4
Select Kerestur
30.03. o 8:00
MB Sanitas Chalupári
2:1
Biovega
30.03. o 9:00
ZLATO lux
5:4
Athletico
13. kolo
06.04. o 10:00
PROVAR Team
4:5
FC Surel
06.04. o 11:00
Josta Plus
4:12
SLOVAKTECH
06.04. o 12:00
Cukráreň ART
2:4
Letná záhradka
06.04. o 13:00
Select Kerestur
5:0
Old Boys KE
06.04. o 14:00
Athletico
2:5
MB Sanitas Chalupári
06.04. o 15:00
Podpor pohyb
7:4
Vakatanka
06.04. o 8:00
Biovega
5:2
Atlanta
06.04. o 9:00
Bodva Sport Club
3:11
ZLATO lux
14. kolo
13.04. o 10:00
Vakatanka
6:6
Select Kerestur
13.04. o 11:00
SLOVAKTECH
15:2
Atlanta
13.04. o 12:00
ZLATO lux
7:3
PROVAR Team
13.04. o 13:00
Letná záhradka
2:1
Josta Plus
13.04. o 14:00
FC Surel
0:5
Podpor pohyb
13.04. o 15:00
Old Boys KE
7:6
Cukráreň ART
13.04. o 8:00
Biovega
4:5
Athletico
13.04. o 9:00
MB Sanitas Chalupári
7:3
Bodva Sport Club
15. kolo
20.04. o 10:00
Podpor pohyb
5:2
ZLATO lux
20.04. o 11:00
Atlanta
3:10
Letná záhradka
20.04. o 12:00
Josta Plus
3:7
Old Boys KE
20.04. o 13:00
Cukráreň ART
0:5
Vakatanka
20.04. o 14:00
Select Kerestur
4:4
FC Surel
20.04. o 15:00
PROVAR Team
1:5
MB Sanitas Chalupári
20.04. o 8:00
Biovega
3:7
SLOVAKTECH
20.04. o 9:00
Bodva Sport Club
2:10
Athletico
16. kolo
27.04. o 10:00
Old Boys KE
1:2
PROVAR Team
27.04. o 11:00
MB Sanitas Chalupári
2:2
Letná záhradka
27.04. o 12:00
Josta Plus
9:6
Cukráreň ART
27.04. o 13:00
FC Surel
5:4
Bodva Sport Club
27.04. o 14:00
Select Kerestur
7:1
Atlanta
27.04. o 15:00
Podpor pohyb
11:2
Biovega
27.04. o 8:00
SLOVAKTECH
8:4
ZLATO lux
27.04. o 9:00
Athletico
4:5
Vakatanka
17. kolo
04.05. o 10:00
Podpor pohyb
9:3
Athletico
04.05. o 11:00
Bodva Sport Club
5:2
Atlanta
04.05. o 12:00
SLOVAKTECH
12:1
Letná záhradka
04.05. o 13:00
Old Boys KE
5:3
Josta Plus
04.05. o 14:00
Select Kerestur
8:6
Cukráreň ART
04.05. o 15:00
FC Surel
9:3
PROVAR Team
04.05. o 8:00
Biovega
2:7
ZLATO lux
04.05. o 9:00
MB Sanitas Chalupári
4:2
Vakatanka
18. kolo
11.05. o 10:00
Podpor pohyb
9:1
ZLATO lux
11.05. o 11:00
Vakatanka
5:5
SLOVAKTECH
11.05. o 12:00
Select Kerestur
8:6
Bodva Sport Club
11.05. o 13:00
Josta Plus
8:6
FC Surel
11.05. o 14:00
PROVAR Team
10:1
Atlanta
11.05. o 15:00
Cukráreň ART
2:3
Old Boys KE
11.05. o 8:00
Letná záhradka
8:9
Biovega
11.05. o 9:00
Athletico
2:2
MB Sanitas Chalupári
19. kolo
18.05. o 10:00
Select Kerestur
1:4
Old Boys KE
18.05. o 11:00
Bodva Sport Club
3:10
PROVAR Team
18.05. o 12:00
SLOVAKTECH
8:4
Athletico
18.05. o 13:00
Podpor pohyb
1:2
MB Sanitas Chalupári
18.05. o 14:00
FC Surel
8:4
Cukráreň ART
18.05. o 15:00
Atlanta
5:0
Josta Plus
18.05. o 8:00
Biovega
7:5
Vakatanka
18.05. o 9:00
ZLATO lux
5:3
Letná záhradka
20. kolo
25.05. o 10:00
Vakatanka
1:6
ZLATO lux
25.05. o 11:00
Old Boys KE
6:4
FC Surel
25.05. o 12:00
Podpor pohyb
5:0
Letná záhradka
25.05. o 13:00
Atlanta
4:3
Cukráreň ART
25.05. o 14:00
MB Sanitas Chalupári
2:7
SLOVAKTECH
25.05. o 15:00
Josta Plus
7:6
Bodva Sport Club
25.05. o 8:00
Biovega
1:11
Athletico
25.05. o 9:00
Select Kerestur
4:2
PROVAR Team
21. kolo
01.06. o 10:00
Select Kerestur
3:5
Josta Plus
01.06. o 11:00
FC Surel
10:2
Atlanta
01.06. o 12:00
Podpor pohyb
5:0
Vakatanka
01.06. o 13:00
Athletico
10:6
Letná záhradka
01.06. o 14:00
Bodva Sport Club
5:6
Old Boys KE
01.06. o 15:00
Cukráreň ART
8:7
PROVAR Team
01.06. o 8:00
Biovega
4:5
SLOVAKTECH
01.06. o 9:00
ZLATO lux
7:4
MB Sanitas Chalupári
22. kolo
08.06. o 10:00
Vakatanka
7:7
Letná záhradka
08.06. o 11:00
Old Boys KE
9:2
Atlanta
08.06. o 12:00
Select Kerestur
12:5
FC Surel
08.06. o 13:00
Cukráreň ART
5:8
Bodva Sport Club
08.06. o 14:00
Josta Plus
5:9
PROVAR Team
08.06. o 15:00
Athletico
5:0
ZLATO lux
08.06. o 8:00
MB Sanitas Chalupári
9:3
Biovega
08.06. o 9:00
Podpor pohyb
4:1
SLOVAKTECH
Sponzori a partneri: